Menu
Sepetim


Saf Yün İçlik Korse Modelleri

YÜN İÇLİK

Yün geçmişten günümüze en çok tercih edilen doğal içerikli kumaşların başında gelir. %100 yün içlik soğuk kış şartlarında bile insan vücudunu sıcak tutmayı başarır. Erkek ve kadın herkesin tercih ettiği yün bel korseler ise kışın bel bölgesini soğuktan korumaya yarar sağlarlar. Doğal kumaş içeriği sebebiyle uzun yıllar kullanılması mümkündür. Yün içerikli ürünlerin fiyatları kullanılan saf yün miktarına göre değişkenlik gösterir.

YÜN KORSE

Yün korse kış ayları için vazgeçilmez bir üründür. İçeriğindeki yüzde yüz has yün sayesinde sıcak soğuğu birbirine geçirmez ve kullanıldığı bölgede sıcaklığın uzun süre korunmasını sağlar. Günümüzde bayan erkek fark etmeksizin gencinden yaşlısına herkes saf yün içerikli korseler sayesinde kışın soğuğundan korunur. Kış aylarının vazgeçilmezi olan bu ürünü en uygun fiyatlarla sitemizde bulabilirsiniz.

Marka: FORMFIT SEAMLESS Ürün Kodu: 9440
YÜN KUŞAKYün uzun yıllar kullanıma uygun doğal kumaşlardan biridir. Soğuk geçirmeyen yapısı sayesinde kış aylarında soğuktan korumada oldukça etkilidir.  Eskiden olduğu gibi günümüzde de kullanımı oldukça yaygındır. Böbrek ağrıları çekenler tarafından tercih edilen yün kuşaklar, eklem bölgeleri..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)