Menu
Sepetim


Korselife - Blog - tayt RSS Yayını

28 Ağu Tayt Korselerin Günlük Hayatta Kullanımı ve Yararları
mecitgumusay 0 901
Bel ve karın bölgesinin ardından kilo fazlalıklarının en çok yoğunlaştığı bölge olan basen bölgesi; günlük hayatta en çok kullanılan tayt ve pantolon gibi parçaların giyilmesi önünde büyük bir engel oluşturmaktadır. Bu noktada pantolonlar basen bölgesindeki kusurları öne çıkartırken; taytlarsa vücuda tamamen yapışarak üst bacak, basen ve bel bölgesindeki problemleri ön plana çıkartmaktadırlar. Son..
24 Ağu Toparlayıcı ve Zayıflatıcı Tayt Korse Modelleri
mecitgumusay 0 612
Sıkı ve formda bir görünüme sahip olabilmek, her kadının en büyük hayali olsa da modern yaşam koşullarında sağlıklı beslenebilmeye özveri göstermek ve spor aktiviteleri için zaman bulabilmek mümkün olmamaktadır. Bu durum da vücudun belirli bölgelerinde fazla kiloların yoğunlaşmasına ve giyilen kıyafetlerin içerisinde estetiğin zedelenmesine sebebiyet vermektedir. Kilo problemi olan kadınlar bu ned..
30 Tem Hamile Korse Tayt Modelleri
mecitgumusay 0 594
Hamile Korse Tayt Modelleri Zararlı mı? İnsanların vücutlarının daha düzgün ve dik olması amacıyla kullandıkları korseler birçok kişi için uygun olmayabilir. Nitekim bu noktada kafasında en çok soru işareti olan kişilerin başında ise hamileler gelmektedir. Hamile korse tayt modelleri zararlı mı? Hamile olan kişilerin nasıl bir yol izlemesi gerekmektedir? Korse Kullanmanın Hamileliğe Etkisi Birço..
20 Tem Bayan Korse Çeşitleri
mecitgumusay 0 532
Bayan Korse Çeşitleri Estetik ve fit bir vücut görünümüne sahip olabilmeniz açısından, en büyük kurtarıcınız olan korseler; vücut hatlarınızı sararak toparlar ve sıkı bir vücut formuna ulaştırır. Tercihlere, vücut yapılarına ve kullanılacak kıyafete göre pek çok farklı alternatifine ulaşabileceğiniz gibi düzenli kullanımla birlikte zayıflatıcı etkisi bulunan korseler de mevcuttur. Şimdi gelin birl..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)