Sıkı ve formda bir görünüme sahip olabilmek, her kadının en büyük hayali olsa da modern yaşam koşullarında sağlıklı beslenebilmeye özveri göstermek ve spor aktiviteleri için zaman bulabilmek mümkün olmamaktadır. Bu durum da vücudun belirli bölgelerinde fazla kiloların yoğunlaşmasına ve giyilen kıyafetlerin içerisinde estetiğin zedelenmesine sebebiyet vermektedir. Kilo problemi olan kadınlar bu nedenden dolayı bilhassa günlük hayatlarında kombin yapmakta oldukça büyük zorluklarla karşılaşmaktalardır. Bu anlamda zayıflatıcı tayt korseler en büyük yardımcıları ve kurtarıcıları olarak işlev sağlamaktadır.

Siyah Classic Tayt Korseler:

Yüksek belli ve kemerli olarak tasarlanan bu tayt korseler; kilo fazlası olan kadınların en çok tercih ettiği modellerin başında gelmektedir. Aynı zamanda beden ölçüleri ideal olan kadınlar tarafından da bel oyuntularını öne çıkarıp, daha kıvrımlı ve feminen bir görünüm yakalayabilmek için kullanılan bu taytlar bel, basen ve üst bacak bölgesinde toparlayıcı ve zayıflatıcı etki gösterir.

Renkli ve Parlak Tayt Korseler

Yalnız fazla kiloları olan kadınların değil, alt bedenlerini daha sıkı ve fit göstermek isteyen kadınların da en sık tercih ettiği tayt korse çeşitleri arasında yer alan renkli ve parlak modeller mor, kırmızı, sarı, fuşya, hâkî ve toprak renkleri ile günlük kombinleri şıklığa dönüştürmenin en kolay ve konforlu yolunu sunmaktadır.

Desenli Tayt Korseler:

Leopar, zebra, etnik ve floral desenleriyle; kilo problemi yaşayan kadınların desenli parçaları da kombinlerinde kullanabilmesine imkân tanıyan tayt korseler; toparlayıcı etkisiyle gün boyu formda bir görünüm sağlamaktadır.

Spor Tayt Korseler:

Diğer tayt korse modellerine kıyasla, karın bölgesine daha az ve kontrollü bir baskı uygulayan; bu sayede de spor aktiviteleri sırasında da fit bir görünüm sunan spor korseler, aynı zamanda kalıcı olarak vücudun şekillendirilmesine de katkı sağlar.

Kısa Tayt Korseler:

Üst bacak bölgesi kalın fakat baldır bölümü ince olan kadınların tercih edebileceği kısa tayt korseler; bel ve basen bölgesindeki sorunları da giderirken; bacaklarınızın ince kısımlarının da ortaya çıkarılmasını sağlar. Bilhassa yaz mevsiminde en sık tercih edilen modellerden biridir.